Rulonai ir kartono lakštai

Tituline_2000-1697c43dbdd81048e94cfc702b86f249.jpg

RULONAI IR KARTONO LAKŠTAI 

Patvarūs, kelių sluoksnių gofruoto kartono lakštai bei rulonai pravers norint patogiai supakuoti įvairios paskirties daiktus. Jūsų kroviniai ne tik bus apsaugoti nuo fizinių pažeidimų, įbrėžimų bei kitų defektų, bet taip pat atrodys kur kas išvaizdžiau, juos bus patogu gabenti. Sužinokite daugiau apie mūsų įmonės tiekiamas kartono rulonų ir lakštų rūšis bei jų pritaikymo galimybes.

Platus kartono gaminių asortimentas

Esame kartono gaminių ekspertai, jau daugiau kaip 20 metų dirbame kartono dėžių, dėžučių, lakštų, rulonų ir kt. gamybos srityje, todėl galime pasiūlyti itin gerus ir kokybiškus sprendimus skirtingiems klientų poreikiams. Pas mus rasite kone viską, kas galėtų būti reikalinga įvairios paskirties daiktų laikymui ir gabenimui kartono gaminiuose. Gofruoto kartono lakštai bei rulonai – tai vienas iš geriausių pasirinkimų su daug skirtingo dydžio ir rūšių variantų.

Aukštos kokybės gofro kartonas

Kelių sluoksnių gofro kartonas pasižymi daugybe naudingų savybių ir yra plačiai naudojamas kartono gamybos pramonėje. Ši kartono rūšis yra pagaminta iš itin kokybiškų medžiagų, todėl pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams, sunkiau plyšta ir išlieka gražios išvaizdos ilgesnį laiką, nei paprastas kartonas.

Gofro kartono dėžėse tinka gabenti įvairius stiklinius ir metalinius daiktus, papildomos į dėžes dedamos apsaugos padeda užtikrinti didesnį trapių krovinių atsparumą. Siūlome įsigyti skirtingo dydžio kartoninių lakštų bei rulonų visuomet prieinama kaina.

Darbas pagal individualius užsakymus

Jeigu mūsų pasiūlymuose neatrandate reikiamo dydžių kartono lakštų, galime greitai ir lengvai paruošti įvairių nestandartinių dydžių gaminius. Išpjauname sudėtingo kirtimo formų kartono dėžes, gaminame įvairaus dydžio lakštus pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.

Jeigu pageidaujate, kad kartono lakštus ir kitus gaminius puoštų unikalūs Jūsų įmonės ar kiti ženklai, užrašai, logotipai – galime nesunkiai įgyvendinti ir tai, suteikdami kokybiškas spaudos paslaugas.

Aukštos kokybės, patvarūs ir ilgalaikiam naudojimui skirti gofruoto kartono lakštai – tai patikimas ir taupus pasirinkimas. Nepraleiskite progos įsigyti kartono gaminių pačioms įvairiausioms reikmėms.