Pakavimo dėžės

Tituline_2000-1697c43dbdd81048e94cfc702b86f249.jpg

PAKAVIMO DĖŽĖS IR PAKAVIMO DĖŽUTĖS

Įvairių dydžių bei rūšių pakavimo dėžės ir pakavimo dėžutės maistui – tai puikus sprendimas norintiems lengvai ir patogiai gabenti įvairius maisto produktus. Tvirtas ir kokybiškas gofro kartonas, iš kurio pagamintos šios dėžutės, užtikrina geresnę gabenamų maisto produktų apsaugą, gražiai supakuotam maistui suteikiama gražesnė išvaizda. Peržvelkite mūsų pasiūlymus ir atraskite reikiamas kartono dėžes bei dėžutes, kurios yra siūlomos įsigyti už prieinamą kainą.

Platus dėžių ir dėžučių asortimentas

Esame pasirengę suteikti kone viską, ko gali reikėti skirtingų maisto produktų supakavimui į kartono gaminius. Klientas pas mus ras daugybę įvairių pasirinkimų, specialiai pritaikytų skirtingiems poreikiams. Esame jau daug metų kartono gaminiais prekiaujanti įmonė. Daugiau kaip 20 metų patirtis padėjo atrasti ir pritaikyti optimaliausius gamybos sprendimus, todėl gerai žinome, ko ieško mūsų klientai ir stengiamės tai sukurti.

Mūsų teikiamų maisto pramoninių dėžių asortimente pristatomos įvairių dydžių pakavimo dėžės ir pakavimo dėžutės sausainiams, įvairiems konditerijos gaminiams, pyragams, kitiems saldumynams, taip pat dėžės tortams ar picoms. Be šių maistui skirtų dėžių, dar prekiaujame įvairaus dydžio kartoniniais padėkliukais, tinkančiais taurėms, bokalams ar įvairiems pyragaičiams ir smulkiems konditerijos gaminiams padėti.

Individualūs užsakymai

Esant poreikiui, dirbame pagal Jūsų individualius užsakymus ir paruošiame kartono dėžes su norimais spaudos ženklais, įmonių pavadinimais ar logotipais. Dizaino kūrimo galimybės gali būti beribės ir priklauso tik nuo Jūsų poreikių. Unikaliu dizainu puoštos tortų dėžutės taip pat gali būti puiki dovanų idėja gimtadienio proga, švenčiant įvairias šventes.

Aukšta kartono gaminių kokybė

Visas kartonines dėžes gaminame patys. Dėžių gamybai taikome ilgų metų patirtį ir modernias technologijas, kurias naudojant kartono gaminiai paruošiami itin greitai ir efektyviai. Gaminame kartono lakštus bei sudėtingo kirtimo formų kartonines dėžes gera kaina. Būkite užtikrinti, jog užsakymai pasieks Jus laiku ir jau greitai galėsite patogiai naudotis patvariais, išvaizdžiais, aukštos kokybės kartono gaminiais.

Patvaraus, kelių sluoksnių gofro kartono pakavimo dėžės ir pakavimo dėžutės – kiekvieno kliento pageidavimui.